top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMichal Prouza

Svatby 2023 - "Save the date"

Aktualizováno: 1. 2. 2023Svatby 2023

"Save the date"
Dobrý den, vítám vás na svých webových stránkách. Kde se vám pokusím přiblížit svou práci svatebního fotografa. To, co ode mne můžete čekat, pokud se na focení vašeho dne domluvíte právě se mnou.Mé jméno je Michal Prouza, je mi 35 let a focení se profesionálně věnuji již přes 10 let. Od začátku mé kariéry jsem si prošel snad všemi druhy focení. Od lifestylového focení v ateliéru či přírodě pro různé módní značky, přes eventové focení všeho druhu (konference, závody, párty, předváděčky, atd.), přes SVATBY nebo produktové focení až po sportovní focení všeho druhu.Díky focení jsem se dostal na krásná místa po celém světě. Fotil jsem například krásnou svatbu v Italském městečku Positano nebo nádherné Paříži. Nejkrásnější svatby ale nedělá nejdražší pronájem, nejhonosnějších dekorace nebo nejlepší šéfkuchař. Svatba je hlavně jako o lidech!Při focení svateb kladu důraz především na emoce. Snažím se zachytit atmosféru, dobrou náladu, smějící se lidi, ale i ty plačící, tak, aby mi nic neuteklo. Hlavně, abych měl i to, co uteče vám. Samozřejmě pak všechny náležitosti, kvůli kterým je svatba svatbou a jsou velice důležité.Nejraději fotím svatbu "celou". Tzn. od ranních příprav nevěsty až po večerní párty. Tak, aby z mé odevzdané práce vznik krásný příběh celého vašeho dne. To jak dlouho strávím na vaší svatbě je pouze a jen pouze na domluvě. Různí lidé mají různé nároky.Z takového dne pak odevzdávám kolem 400 upravených fotek. Každou fotku, kterou odevzdám upravuji zvlášť. Měním úhly pohledů tak, aby každá fotka něčím vynikala a vy jste se pak ideálně nemohli rozhodnout, kterou si nechat vytisknout.

Nejsem "rychlofotograf", který vám odevzdá 1500 fotek, které prožene předem vytvořeným filtrem, kde je jedna fotka jako druhá.Na ukázku takové galerie se můžete podívat zde:Cena za celý svatební den je individuální. Záleží na vašich požadavcích a je vždy k diskuzi. Včasná objednávka je vždy zohledněna.😊


Před svatbou si můžeme domluvit schůzku a probrat vše co vám bude zajímat a sdělit mi vaše požadavky. Někdo preferuje domluvu po telefonu, někdo využívá email a další např. sociální sítě jako whatsup nebo Facebook. Vše je na vás a já se vám přizpůsobím. Na předání fotografii se domluvíme předem. Pokud preferujete poslat fotky přes internetové úložiště, předat fotky osobně pomoci flash disku nebo jakkoli jinak.


Co tedy můžete čekat? Profesionální přístup člověka, který má mnoho zkušeností v oboru a nic mu neuteče.


Pokud máte jakékoli otázky. Nebojte se mne kontaktovat. Těším se na vás!21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page